Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /usr/www/users/gajdos/zapalmechura_sk/www/plugins/system/helix3/core/classes/menu.php on line 89

  PRÍBEH CYSTICLEANU.

  Cysticlean sa zrodil v laboratóriách renomovanej rodinnej farmaceutickej spoločnosti Vita Green Laboratories v Barcelone. Založila ju známa lekárska rodina v roku 1993 a dnes sa Vita Green radí medzi najpoprednejšie farmaceutické spoločnosti a laboratória na svete. Smerovanie je inšpirované kombináciou tradičnej čínskej medicíny so západnou medicínou a všetky produkty sú vyrábané podľa noriem GMP (dobrej výrobnej praxe) v najvyššej farmakologickej kvalite. 

  Ázijským a európskym vedcom sa podarilo z kvalitných amerických brusníc náročným technologickým procesom vyextrahovať najväčšiu a najúčinnejšiu aktívnu koncentráciu proantokyanidínov (PAC) dostupnú na trhu. Príbeh Cysticleanu sa píše od roku 2006, od kedy sa vyrába pod hlavičkou spoločnosti VITA GREEN EUROPE S.A. v Barcelone. Práve v Španielsku je Cysticlean 240mg PAC najpredávanejším prírodným výživovým doplnkom na zápal močových ciest (cystitídu).
  Cysticlean sa v Európe úspešne predáva už viac ako 13 rokov a jeho účinky potvrdilo už množstvo klinických štúdií.

  Image
  Image

  Verím prírode.

  „Ako doktorka pomáham a liečim svojich pacientov už 13 rokov.

  Na strednej škole som si začala hlbšie uvedomovať, ako náš mentálny stav významne ovplyvňuje naše telo a naopak. Pochopila som, že človek sa môže zo svojej choroby vyliečiť iba vtedy, ak sa sústredí na odstránenie jej príčiny, a nie na potlačenie symptómov. Pri hľadaní príčin, ale aj v samotnej liečbe sa snažím pozerať alternatívnym smerom a ak je to možné, vyskúšať aj nekonvenčné spôsoby terapie. Preto nielen ako doktorka, ale aj ako matka, ktorá chce pre svoje dieťa to najlepšie, sa zaujímam o prírodné výživové doplnky. Som presvedčená, že ak sú vyrobené z kvalitných zdrojov a vo vysokej farmakologickej kvalite, dokážu preniesť silu prírody do organizmu. 

  Čo je dôležité, tak bez zbytočných chemických prísad a vedľajších negatívnych účinkov. Jedným z takýchto prípravkov je Cysticlean. Je to produkt na prírodnej báze, vyvinutý medzinárodným vedeckým tímom lekárov v špičkových laboratóriách, v ktorých sa spája tradičná čínska medicína so západnou vedou. Vďaka unikátnemu a finančne náročnému technologickému procesu extrakcie, je z amerických brusníc vyťažený najvyšší aktívny počet proantokyanidínov (PAC) na trhu. Ich mimoriadny mechanický účinok voči prichytenie baktérii E. Coli je klinicky preukázaný nie len na dospelých, ale aj deťoch. 

  Cysticlean obsahuje v jednej kapsuly až 240 mg PAC, čo je v porovnaní s bežne dostupnými brusnicovými extraktami v priemere až 7-násobne viac! Preto je Cysticlean tou najsilnejšou alternatívou z prírody, ktorú Vám môžem odporučiť pri liečbe a prevencii zápalov močových ciest.
  V prípade akýchkoľvek otázok sa na mňa môžete kedykoľvek obrátiť. "

   

  MUDr. Viera Mikóczi
  Doktorka a riaditeľka Naturbergu

  © 2021 Naturberg s.r.o. Všetky práva vyhradené